Twórczość

Kiedyś, gdy androidy śniły o mechanicznych owocach, a ludzie wierzyli w latającego potwora spaghetti, mą twórczość można było upchnąć na jednej czy dwóch stronach. Całość jednak bardzo fajnie się rozrosła do niebotycznych rozmiarów. Zauważyłem, że skupiam się na kilku wybranych dziedzinach [które wręcz ubóstwiam!], stąd też taka katalogizacja.

Działy:
Literatura – Pisanie od zawsze było moją lubą. To świat, gdzie wszystko jest możliwe i czuję się w pełni swobodnie, niezniewolony przez szerzące w czarno-białej rzeczywistości prawidła o „prawidłowym lepszym życiu i normie społecznej”. Biała kartka i długopis – tak w końcu zaczyna się każda nowa przygoda.

Muzyka – Przedstawianie emocji za pomocą dźwięku zaczęło mnie fascynować w momencie, gdy pierwszy raz oddałem się muzycznej magii i wręcz wsiąkłem w świat przedstawiony przez wykonawcę. Od tego momentu próbuję odnaleźć idealną harmonię, a mym marzeniem jest spisanie dzieła doskonałego.

Fotografia – Robienie zdjęć pozwala na uchwycenie ulotności chwili i zapętlenie jej w nieskończoność podczas czasu oglądania fotografii. W ten właśnie sposób mogę zaspokoić melancholijne wrażenie jak bardzo życie bywa krótkie i ulotne.

Cytaty – Krótkie, lecz bardzo treściwe sentencje, nierzadko godne zapamiętania. Można je odnieść do większości aspektów naszego życia. Czymże byłoby życie bez zastanawiania się nad nim?

Teorie – Dział z pewnością nietypowy, a przynajmniej mi się tak wydaje odnosząc się do ogółu rodzaju ludzkiego i tego co wszędzie widzę. Mam skłonność do przeprowadzania całych sekwencji logicznych implikacji, gdy mój umysł poddaje dowolną informację obróbce. Wynikiem tego są całe teorie traktujące o danym zagadnieniu. Mają charakter popularnonaukowy/spiskowy/ściśle naukowy.